Wydarzenia

Śląsk w Koronie

2021-08-26 15:00:00
W sobotę na terenie Centrum Handlowego Korona przy ulicy Krzywoustego we Wrocławiu odbędzie się Sąsiedzka Zabawa Pod Chmurką, czyli piknik rodzinny. Podczas imprezy nie zabraknie stoiska Śląska Wrocław, a gośćmi specjalnymi będzie reprezentacja kobiecego zespołu WKS-u..
Strefa food trucków, wyprzedaż garażowa, kącik atrakcji dla najmłodszych, spotkanie z futbolistami Panthers Wrocław czy wreszcie - stoisko piłkarskiego Śląska Wrocław z mnóstwem atrakcji. To wszystko czeka na tych, którzy ostatni weekend lata zdecydują się spędzić aktywnie.
 
Podczas imprezy w strefie WKS-u pojawią się zawodniczki Śląska Wrocław, które na scenie poprowadzą z dziećmi mini-trening z piłkami. Nie zabraknie także konkursu z "bramką celnościową" dla najmłodszych. A przychodząc w sobotę do CH Korona, będziecie mogli otrzymać także vouchery uprawniające do wejścia na mecz męskiego zespołu Śląska.
 
Zawodniczki Śląska będzie można spotkać w godzinach od 11 do 17, a na stoisku WKS-u znajdziecie również kącik plastyczny dla maluchów z kolorowankami, rozgrywki FIFA, a także maskotkę Ślwrocławskiego klubu. Oczywiście piłkarki będą dostępne dla kibiców - w czasie pomiędzy kolejnymi aktywnościami będzie można z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf.
 
Sobota, 28 sierpnia CH Korona przy ul. Krzywoustego, godz. 11-17. Gorąco zapraszamy! 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również