Wydarzenia

Słowik: „Mega” ważne zwycięstwo

2018-04-20 20:15:00
Jeden z bohaterów meczu w Niecieczy Jakub Słowik skomentował zwycięstwo z Bruk-Betem 2:1. - Pomogłem chłopakom w ciężkich chwilach, ale po to jestem w bramce i zawsze będę to powtarzać – mówi bramkarz Śląska.
Jakub Słowik: Przede wszystkim cieszy mega ważne zwycięstwo i to że się przełamaliśmy, mimo że nasza gra była nie najlepsza. Dziś cieszą nas trzy punkty i to jest najważniejsze. O stylu za chwilę nikt nie będzie pamiętać. Ważne, że zrobiliśmy milowy krok do utrzymania, więc wygrana cieszy podwójnie. 
 
Jestem zadowolony z mojej postawy. Pomogłem chłopakom w ciężkich chwilach, ale po to jestem w bramce. Zawsze będę to powtarzać. 
 
Nie wiem, ile razy musiałem dziś interweniować. Musimy wyciągnąć z tego spotkania wnioski, bo graliśmy w przewadze, a przeciwnik stwarzał sobie wiele okazji bramkowych. Na pewno w naszej grze było sporo nerwowości i nie było to potrzebne. Rywale jednak mają nóż na gardle i grali bardzo ambitnie. Chcą się utrzymać i widać to na boisku. My jednak musimy patrzeć na siebie i fajnie, że inkasujemy trzy punkty na trudnym terenie. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również