Wydarzenia

Słowik: Wszystko zależy od nas

2018-04-06 13:45:00
- Nie cofniemy przeszłości, odcięliśmy to grubą kreską. Przed nami jest 8 meczów, każdy można wygrać – mówi Jakub Słowik przed meczem z Koroną.
Jakub Słowik: Na pewno nie mamy ciekawego okresu za sobą, ale szukamy pozytywów. Głęboko wierzymy, że każda seria ma swój koniec i jesteśmy przekonani, że nastąpi to jutro. Wszyscy potrzebujemy tego przełamania. Nie będę dużo mówił, musimy pokazać na boisku, że potrafimy wygrywać.

Presję może czuć ojciec, który nie ma jak wykarmić rodziny. My kochamy to, co robimy i patrzymy pozytywnie w przyszłość. Jestem przekonany, że jutro wygramy. 

Piłka nożna to gra błędów, my popełniliśmy ich ostatnio bardzo dużo, szczególnie przy stałych fragmentach gry. Przeanalizowaliśmy mecz z Pogonią, jesteśmy mądrzejsi o te doświadczenia. Musimy się ustrzec podobnych błędów w kolejnych spotkaniach.

Na mecz z Koronę jesteśmy dobrze przygotowani. Nasi rywale grali mecz w tygodniu, ale skupiamy się na sobie, bo na to mamy wpływ. Chcemy się przygotować, wziąć się w garść i pokazać, ze potrafimy we Wrocławiu dobrze grać. 

Na pewno jak się wygrywa to jest pięknie. Jest kryzys, ale to też nie koniec. Analizujemy, rozmawiamy i staramy się podchodzić pozytywnie, w tym jest nadzieja. Chcemy się przełamać, potrzebujemy wygranego meczu i wszystko odmieni się o 180 stopni.

Nie cofniemy przeszłości, odcięliśmy to grubą kreską. Przed nami jest 8 meczów, każdy można wygrać. Wszystko zależy od nas na boisku i jestem przekonany, że pokażemy na co nas stać.
Autor: JR, MK, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również