Wydarzenia

Spotkaj piłkarzy Śląska w tramwaju MPK!

2015-08-19 10:55:00
Już w czwartek, 20 sierpnia, piłkarze WKS-u po raz kolejny pojawią się w tramwaju MPK Wrocław. Jeśli bierzecie udział w konkursie "Zbierz drużynę" - zapraszamy Was do tramwaju linii 31!

Kolejną podróż w ramach konkursu "Zbierz drużunę" piłkarze Ślaska Wrocław rozpoczną w czwartek, 20 sierpnia, o godz 12:41. Zaczynamy od pętli pod Stadionem Wrocław!

 

Pełen przejazd wygląda następująco:

 

Linia 31

 

Start: 12.40 Stadion Miejski

12.42 Górnicza

12.43 Modra

12.44 Pilczycka (Anima)

12.45 Kolista

12.48 Kwiska

12.49 Małopanewska

12.51 Niedźwiedzia

12.53 Zachodnia (stacja kolejowa)

12.55 pl. Strzegomski

12.56 Młodych Techników

12.58 plac Jana Pawła II

13.02 pl. Orląt Lwowskich

13.05 Renoma

13.07 Arkady (Capitol)

13.10 Dworzec Autobusowy

13.11 Dyrekcyjna

13.12 Joannitów

13.13 Gajowa

13.15 Prudnicka

13.16 Kamienna

13.17 Bardzka

13.18 Krynicka

13.19 Morwowa

13.20 Świeradowska

13.21 pętla Gaj

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. MPK Wrocław

Zobacz również