Wydarzenia

Tadeusz Pawłowski: Możemy zrobić kolejny krok

2018-05-03 13:40:00
- W najbliższym meczu będę chciał dać szansę jednemu z młodszych zawodników od początku. Który gracz to będzie, o tym zadecyduje dzisiejszy i jutrzejszy trening – zapowiada przed piątkowym spotkaniem z Cracovią Tadeusz Pawłowski.
W ostatnim czasie, jak mieliśmy mikrocykle tygodniowe, to ten trening był o wiele  mocniejszy, o wiele większy objętościowo, zajęcia trwały dłużej. Teraz przede wszystkim skupiamy się na regeneracji, podtrzymaniu dobrej atmosfery. Byliśmy na dwóch wyjazdach integracyjnych, chłopcy łowili ryby. W tej chwili mamy taki maraton, bo już jutro czeka nas kolejny mecz, z Cracovią. Myślę, że możemy zrobić kolejny krok do przodu. Tak jak mówiłem, naszym celem jest jak najwyższe miejsce w tabeli. Będziemy walczyć, będziemy starali się zagrać dobry mecz i zdobyć punkty. Później mamy wtorek, mecz u siebie i znów bardzo dobry przeciwnik – Pogoń Szczecin, która gra bardzo dobrze, zdobywa w tym roku dużo punktów. Już w tej chwili zapraszam kibiców na to spotkanie.
 
My myślimy od meczu do meczu. Teraz Cracovia. Dzisiaj trening na naszych obiektach, jutro do południa w Krakowie kolejny trening. Gramy o 18 i po tym spotkaniu będziemy myśleli o następnym rywalu.
 
Jeżeli chodzi o personalia, to uraz ma Adam Kokoszka, nie będzie mógł zagrać za kartki Tim Rieder. Oprócz tego, wszystkich innych zawodników, którzy byli ostatnio w kadrze, mamy do dyspozycji.
 
W najbliższym meczu będę chciał dać szansę jednemu z młodszych zawodników od początku. Który gracz to będzie, o tym zadecyduje dzisiejszy i jutrzejszy trening. Nie będzie dużo zmian, bo udało się ustabilizować tę pierwszą jedenastkę. Ona gra dobrze i nie ma potrzeby, by przy tym manipulować. Wypada nam Tim Rieder i tam wejdzie nowy zawodnik.
 
Autor: Kacper Cecota, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również