Wydarzenia

Tadeusz Pawłowski: Tak powinna grać nasza drużyna

2014-09-13 23:04:09
Mecz z Legią Warszawa na pomeczowej konferencji podsumował Tadeusz Pawłowski - trener Śląska Wrocław.
Tadeusz Pawłowski: Bardzo dobra gra mojego zespołu. Na boisku byliśmy lepszą drużyną. Fatalne błędy w obronie zdecydowały. Bardzo się cieszę, że potrafiliśmy w przerwie podnieść drużynę, w drugiej połowie mieliśmy dużo klarownych sytuacji m.in. strzał Machaja w spojenie słupka z poprzeczką. Gra  mojego zespołu mogła się podobać. Cieszę się, że Legia wystąpiła w najsilniejszym składzie - tak, jak się spodziewaliśmy. Pogratulowałem moim chłopcom, będziemy na pewno analizować, żeby nie tracić takich bramek, które straciliśmy dzisiaj. Jeżeli chodzi o grę - o to nam chodzi. Tak powinna grać nasza drużyna.

Dobry mecz - 7 bramek, pełno emocji i wiele pięknych przeżyć. Nawet w ostatniej akcji mieliśmy szansę - Calahorro strzelił bardzo dobrze, ale minimalnie za wysoko.

Obniżylismy zespół przed sezonem, nie mamy już tak wysokich zawodników. Piotrek Celeban przegrał fizycznie dwa pojedynki 1 na 1 z Dossą Juniorem. Dokładnie było podzielone kto kogo kryje. To wypadek przy pracy, ostatnio nie zdarzaly nam się takie błędy. Zespołu nie podniesiemy - mamy taki wzrost, jaki mamy. Będziemy walczyć, żeby w miarę finansów ktoś wysoki na pozycję napastnika do nas doszedł.
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również