Wydarzenia

Tarasovs: Dobry mecz i zero z tyłu

2018-05-08 23:05:00
- Ostatnio graliśmy dobre spotkania, w ofensywie wyglądało wszystko jak należy, ale brakowało tego "zero z tyłu". Dobrze, że tym razem się to udało - mówi Igors Tarasovs po pokonaniu Pogoni Szczecin (2:0).
Igors Tarasovs: Zawsze trochę łatwiej grać, gdy przeciwnicy tak szybko dostają czerwoną kartkę. Mimo tego, to był trudny mecz, trzeci w tygodniu, więc było to wymagające fizycznie. Myślę, że zagraliśmy bardzo dobrze i wygraliśmy zasłużenie.

Wiosną Pogoń wygląda dobrze, ale my też ostatnio prezentujemy się naprawdę ciekawie. Niech więc oni bardziej boją się nas, niż my ich. Cieszymy się, że mamy dziś czyste konto. Ostatnio graliśmy dobre spotkania, w ofensywie wyglądało wszystko jak należy, ale brakowało tego "zero z tyłu". Dobrze, że tym razem się to udało.
 
Tak, ostatnio było trochę więcej akcji ofensywnych z moim udziałem, były dyktowane rzuty karne. O to chodziło, mam też takie zadania. Więcej nie będę mówił, jakie są założenia, bo jeszcze dwa mecze przed nami i nie ma co ułatwiać roboty przeciwnikom.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również