Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock

2016-08-09 15:00:00
Ruszyła sprzedaż biletów na spotkanie z Wisłą Płock. Bądź z nami na Stadionie Wrocław i wspieraj zielono-biało-czerwonych!
Przypominamy również o możliwości nabyciu tańszych karnetów na sezon 2016/2017 w korzystnej cenie. Dodatkowo mecz z Lechią Gdański i Legią Warszawa zobaczycie za darmo! Wszystkie szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.
 
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł. Szczegóły: 
 
UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.
W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł! 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.
 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 
 
  • Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
  • Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 
 

Bilet uczniowski:

 
 
Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).
 

Sektor rodzinny:

 
 
Mecz z Wisłą będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 18 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
 
Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl
 

Spotkanie 6. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Płock odbędzie się w piątek, 19 sierpnia, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław. Do zobaczenia!

Kasy przy ul. Oporowskiej są czynne w godzinach 10-18 (sobota godz. 10-15), natomiast sprzedaż w kasach przy ul. Królewieckiej rozpocznie się w czwartek, 11 sierpnia.

Przypominamy, że 15 sierpnia, w Święto Wojska Polskiego, kasy będą zamknięte.

Zobacz również