Wydarzenia

Urban: Każdy zespół jest do ugryzienia

2018-02-14 16:40:00
- Musimy zagrać naprawdę dobre spotkanie, by wywieźć coś z Warszawy, bo takie są wymagania – mówi na konferencji przed piątkowym meczem z Legią trener WKS-u Jan Urban.
Jan Urban: - Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja zawodników z drobnymi urazami, natomiast nie chcę podawać nazwisk. Djordje wszedł już w indywidualny trening, biega, próbuje różnych ćwiczeń dynamicznych, wszystko przebiega bardzo dobrze. Trudno mi powiedzieć, ile potrwa jeszcze jego przerwa.
 
Każdy zespół jest do ugryzienia w naszej lidze, to pokazały wyniki w różnych kolejkach. Tak samo oczywiście jest z Legią. Nie zmienia to faktu, że musimy zagrać naprawdę dobre spotkanie, by wywieźć coś z Warszawy, bo takie są wymagania.
 
Marcin Robak nie najlepiej skończył rundę jesienną. Też byłem zaskoczony, że z Cracovią – nie oszukujmy się – było to słabe spotkanie w jego wykonaniu. Nie było ku temu żadnej przyczyny, brał udział w każdym treningu, nie narzekał na urazy. Trzeba robić wszystko, by odbudować takich zawodników jak Marcin. To nasz najlepszy strzelec, wiemy, że potrafi zdobywać bramki i zrobimy wszystko, by znów tak było. On jest doświadczony i zdaje sobie sprawę, że nie zagrał ostatnio najlepiej. Na pewno wie, że bardzo na niego liczymy i jak ważny jest dla zespołu. 
 
W szeregach Legii jest wielu zawodników, którzy mogą strzelać gole. Pojawiła się też spora grupa nowych graczy, pierwszy mecz był dla nich naprawdę dobry, natomiast trudno powiedzieć, czego można od nich oczekiwać. Dla nich to na pewno dodatkowa motywacja, chcą pokazać się w nowym klubie z jak najlepszej strony. Tym bardziej, że teraz czeka ich pierwsze spotkanie na własnym boisku. 
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również