Wydarzenia

Urban: Wisła była konkretniejsza

2017-10-14 22:52:00
Nie był to zły mecz z naszej strony. Wisła była bardziej konkretna i nadzialiśmy się na kontrę - mówi Jan Urban po przegranej z Wisłą Kraków 0:2.
Jan Urban: Nie był to zły mecz z naszej strony. Wisła była bardziej konkretna i nadzialiśmy się na kontrę. Mieliśmy sporo problemów z Carlitosem, on grał bardzo dobrze. Potem ten rzut karny... gdyby nie to, myślę, że doprowadzilibyśmy do remisu. Inaczej się gra, prowadząc 1:0, inaczej przy 2:0. Mieliśmy potem okazje na bramkę kontaktową, mogło się to skończyć inaczej, ale nic nie wpadło.

Wisła lepiej wyglądała w środku pola, robili tam dobrą robotę. Skrzydła nie funkcjonowały nam tak, jak powinny. Te boki to nie było to. Potem Robert i Kuba zamienili się miejscami, było trochę lepiej, ale bez konkretów. Ogólnie nie wyglądaliśmy dziś słabiej od rywali, ale Wisła była bardziej konkretna.
 
 
Brak Sito Riery w następnym meczu (zawieszenie za kartki), to nie powinien być bardzo duży problem. Dziś wszedł Vacek i Madej do środkowej strefy. Mamy zawodników, którzy mogą zastąpić Hiszpana. Rywalizacja słabiej wygląda na skrzydłach.
 
Widziałem, że Chrapek jest zmęczony, popełnia błędy. Dlatego wpuściłem świeżą krew do środka pola. A Kamil Vacek musi grać, by doprowadzić go do pełnej formy fizycznej, samymi treningami się to nie uda.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również