Wydarzenia

"Weź pomóż" - tak jak Śląsk!

2020-03-20 16:00:00
W kraju i na świecie trwa walka z epidemią koronawirusa. Śląsk Wrocław nie jest obojętny wobec zaistniałej sytuacji i postanowił przekazać Fundacji Weź Pomóż ok. 700 litrów wody mineralnej. Pomóż i Ty!
Wezpomoz.pl to fundacja działająca we Wrocławiu. W czasie zagrożenia epidemicznego pomaga blisko 300 seniorom, osobom schorowanym i pozostającym w kwarantannie. Klub chcąc wesprzeć ich wspaniałe zaangażowanie, przekazał około 700 litrów wody mineralnej, z której korzysta pierwsza drużyna Śląska. W obecnej sytuacji treningi nie mogą się odbywać, ale woda nie pójdzie na zmarnowanie! Otrzymają je osoby najbardziej potrzebujące, które muszą ograniczać każde wyjście z domu.

 
Potrzeby fundacji są oczywiście dużo większe, dlatego zachęcamy do pomocy wszystkich kibiców i nie tylko. Potrzebna jest żywność z długim terminem przydatności do spożycia, środki dezynfekujące, czy maseczki ochronne. Aby przekazać dary, wystarczy zadzwonić pod numer 508 101 016 lub napisać pod adres kontaktwezpomoz@gmail.com. Wolontariusze współpracujący z Fundacją przyjadą po datki i przekażą je tym osobom, które najbardziej ich potrzebują. Więcej o fundacji znajdziecie na stronie wezpomoz.pl.


 
Kibicu, #ZostańWdomu i #WeźPomóż!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również