Wydarzenia

Wojskowi po ostatnim sparingu

2016-02-04 14:15:00
1
Wygraną 2:1 z Chrobrym Głogów oceniają zawodnicy Śląska Wrocław Lasha Dvali i Kamil Biliński.

Lasha Dvali: To był dobry mecz w naszym wykonaniu. To już ostatnie spotkanie w tym okresie przygotowawczym i zagraliśmy naprawdę dobrze. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, w pierwszej chyba byliśmy trochę zablokowani. Jestem jednak pewien, że gdy tylko wznowimy mecze w Ekstraklasie, to będzie lepiej i lepiej.

 

Za nami dwa obozy przygotowawcze. Po ciężkich treningach na pewno doceniamy to, że udało nam się dziś dobrze wypaść. Zagrałem dziś i na lewej stronie, i w środku obrony, ale nie wiem, gdzie zagram wraz ze startem ligi. To decyzja trenera, a ja na każdej pozycji dam z siebie wszystko, by pomóc drużynie wygrywać.

 

Kamil Biliński: Cieszy nas dzisiejsze zwycięstwo i liczę, że przynajmniej takim samym wynikiem uda nam się zakończyć spotkanie za tydzień w piątek. Jako napastnika rozlicza się mnie ze strzelonych goli, dziś się to udało i byłbym bardzo zadowolony, gdyby w meczu z Wisłą było tak samo.

 

Na pewno czujemy jeszcze w nogach te dwa obozy przygotowawcze. Dzisiaj w końcu wróciliśmy ze zgrupowania w Trzebnicy i z pewnością widać po nas, że ciężko tam pracowaliśmy. Wiemy jednak, że mamy jeszcze tydzień, aby przygotować się do pierwszego ważnego meczu i dobry występ w spotkaniu z Wisłą jest dla nas priorytetem.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również