Wydarzenia

WP SportoweFakty partnerem Śląska Wrocław

2019-08-01 11:00:00
Najpopularniejszy serwis sportowy w Polsce, WP SportoweFakty, został patronem medialnym Śląska Wrocław. Współpraca zakłada pierwszeństwo w dostępie do materiałów dotyczących klubu, wzajemną promocję i wsparcie marek.
To pierwsza tego typu współpraca serwisu WP SportoweFakty z klubem grającym w PKO Ekstraklasie. 
 
– Śląsk Wrocław to klub z wielkimi tradycjami, potencjałem i nowoczesnym zapleczem piłkarskim. Najważniejsze i najciekawsze informacje oraz filmy kibice w pierwszej kolejności znajdą w serwisie WP SportoweFakty i obiecuję, że będą pełne sportowych emocji – mówi Michał Chabas, dyrektor zarządzający obszaru sport w WP.
 
– Dla nas ta współpraca ma dodatkowe znaczenie. Wrocław, tak jak Warszawa i Gdańsk, jest jednym z miast, gdzie siedzibę mają spółki należące do Wirtualna Polska Holding. Partnerstwo z klubem sportowym zacieśnia nasze związki z miastem – dodaje Anna Szuszkiewicz, menadżer ds. promocji w Wirtualnej Polsce.
 
Współpraca zakłada promocję serwisu WP SportoweFakty w materiałach klubowych oraz na stadionie, podczas meczów. WP SportoweFakty zyskały możliwość emitowania filmów tworzonych na potrzeby WKS Śląsk Wrocław i pierwszeństwo w dostępie do niektórych materiałów.
 
– Nawiązanie współpracy z WP SportoweFakty to kolejny, ważny krok w budowaniu silnej marki klubu. Z jednej strony będziemy mogli skorzystać z przestrzeni reklamowych w najpopularniejszym serwisie sportowym w Polsce, z drugiej kibice znajdą na jego łamach jeszcze więcej interesujących materiałów związanych z drużyną WKS-u – mówi Michał Mazur, dyrektor ds. komunikacji i promocji Śląska Wrocław.
 
WP SportoweFakty to najpopularniejszy serwis sportowy w Polsce. Codziennie prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata, relacje, komentarze i wywiady. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2019 roku serwis odwiedziło 6,5 mln realnych użytkowników.
 

Zobacz również