Wydarzenia

Wrócić do gry

2016-09-30 19:00:00
Po dwutygodniowej przerwie rezerwy Śląska wznawiają rozgrywki III ligi. W sobotę Trójkolorowi na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem Olimpią Kowary.
Dwutygodniowa przerwa przeznaczona była na rozgrywki Region's Cup, czyli nieoficjalne mistrzostwa Europy amatorów. Ze Śląska Polskę reprezentowali Daniel Łuczak, Adrian Repski,  Krzysztof Cieśla oraz fizjoterapeuta Mateusz Bystryk. Polacy zajęli  drugie miejsce, które niestety nie jest premiowane awansem do turnieju finałowego. 

Absencja od ligi była również okazją na wzmożoną pracę drużyny Arkadiusza Batora, gdyż wrocławianie nie mają powodów do dumy. Po 9. kolejkach z 6. punktami zajmują niechlubne ostatnie miejsce w lidze. Słaby początek notuje również Olimpia, która ma 4 oczka więcej. 
 
Najbliższe spotkania Śląska to mecze z drużynami z Dolnego Śląska (Olimpia Kowary, Lechia Dzierżoniów oraz Piast Żmigród), które zdecydowanie są w zasięgu WKS-u.
 
W weekend liczymy na wygraną, która może dać nawet awans o 5 lokat. Początek meczu Śląska z Olimpią w sobotę, 1 października o godz. 15:00 w Kowarach. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również