Wydarzenia

Zostań sponsorem Akademii Piłkarskiej Śląska

2017-07-05 12:00:00
Zagrajmy razem! Zostań sponsorem piłkarskich drużyn Akademii Śląska Wrocław.
Akademia Piłkarska Śląska Wrocław, na czele której stoi legenda WKS-u Tadeusz Pawłowski, to kluczowy projekt dla naszego klubu i obok sukcesu sportowego I drużyny jest celem strategicznego rozwoju na najbliższe lata. W oparciu o zdolnych wychowanków chcemy budować zespół, który będzie w stanie odnosić sukcesy na arenie lokalnej oraz międzynarodowej. 
 
Profesjonalne szkolenie piłkarskiej młodzieży ma być wizytówką Śląska Wrocław i jej potencjalnego Sponsora, a marka Akademii Piłkarskiej w przyszłości ma być rozpoznawalna nie tylko w kraju, ale i za granicą. 
 
Sport stał się dziś kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową prowadzoną wedle zasad fair play wzmacniają efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność. Nasz klub dostrzega i docenia dwustronne możliwości tkwiące w konsekwentnych i zaplanowanych działaniach z zakresu sponsoringu sportowego. Staramy się, aby korzyści płynące z naszej współpracy rozkładały się równomiernie, przynosząc jak najwięcej pozytywnych efektów dla każdej ze stron.
 
Rozwój przyszłych zawodników jest dla nas niezwykle ważny. Zostać sponsorem w naszej Akademii i bądź częścią naszej społeczności! Wspólnie budujmy przyszłość wrocławskiej i polskiej piłki nożnej!
 
W zależności od wielkości przekazanego funduszu, oferujemy:
 
•    Tytuł Oficjalnego Sponsora Akademii Śląska Wrocław lub poszczególnych roczników, 
•    logotyp Sponsora na strojach zawodników (koszulki, spodenki, dresy), 
•    informację o Sponsorze na oficjalnej stronie Akademii Piłkarskiej, 
•    informację o Sponsorze w mediach społecznościowych klubu i Akademii, 
•    pakiet świadczeń przy wydarzeniach z udziałem I zespołu oraz Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. 
 
Zainteresowanych prosimy kontakt: marketing@slaskwroclaw.pl


Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również