Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję
20
Adam
Kokoszka
Obrońca
Polska
kraj
06.10.1986
data urodzenia
Andrychów
miejsce urodzenia
82
Waga
187
Wzrost

Kariera klubowa

Beskid Andrychów, Wisła Kraków, Empoli FC, Polonia Warszawa, Śląsk Wrocław, Torpedo Moskwa

Sukcesy

mistrzostwo Polski 2008

Reprezentacja

11 meczów / 2 bramki

Debiut w Śląsku

17.03.2013

Biografia

Urodzony w Andrychowie piłkarz to uniwersalny zawodnik, który może występować na pozycji stopera i defensywnego pomocnika. Karierę zaczynał w rodzinnym mieście, skąd od razu przeniósł się do Wisły Kraków, z którą w 2008 roku zdobył mistrzostwo Polski. Dobra gra w ojczyźnie zaowocowała transferem do włoskiego Empoli. Stamtąd Kokoszka wrócił do Polski, do Polonii Warszawa. W 2013 roku stał się zawodnikiem Śląska, z którego odszedł na jeden sezon do rosyjskiego Torpedo Moskwa. Od 2015 znów broni zielono-biało-czerwonych barw. "Kokos", lub "Dziadek" jak wołają go czasem koledzy z szatni, ma na swoim koncie 11 meczów w reprezentacji Polski, w którym zdobył dwie bramki.