1. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Górnik Wałbrzych | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 11.08.2018 | 3:1 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Piast Żerniki (Wrocław) | 11.08.2018 | 1:1 (:) | ||
MKP Wołów | Nysa Kłodzko | 11.08.2018 | 2:1 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | GKS Mirków/Długołęka | 12.08.2018, godz 11:00:00 | 4:0 (1:0) | ||
Piast Nowa Ruda | Polonia-Stal Świdnica | 11.08.2018 | 2:0 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Orzeł Prusice | 11.08.2018 | 0:5 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Unia Bardo | 11.08.2018 | 3:5 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Sokół Wielka Lipa | 11.08.2018 | 2:2 (:) |
2. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Bielawianka Bielawa | Sokół Marcinkowice | 19.08.2018 | 2:0 (:) | ||
Unia Bardo | Orzeł Prusice | 19.08.2018 | 1:2 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Zjednoczeni Żarów | 19.08.2018, godz 11:00:00 | 5:1 (2:1) | ||
MKP Wołów | GKS Mirków/Długołęka | 19.08.2018 | 3:1 (:) | ||
Nysa Kłodzko | Piast Żerniki (Wrocław) | 19.08.2018 | 0:6 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | Polonia Trzebnica | 19.08.2018 | 0:1 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Polonia-Stal Świdnica | 19.08.2018 | 0:0 | ||
Sokół Wielka Lipa | Górnik Wałbrzych | 19.08.2018 | 2:4 (:) |
3 kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
MKP Wołów | Zjednoczeni Żarów | 25.08.2018 | 4:2 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Unia Bardo | 25.08.2018 | 1:0 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Bielawianka Bielawa | 25.08.2018 | 2:0 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Sokół Wielka Lipa | 25.08.2018 | 1:2 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 25.08.2018 | 2:0 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Piast Nowa Ruda | 25.08.2018 | 4:1 (:) | ||
Orzeł Prusice | Śląsk II Wrocław | 26.08.2018, godz 11:00:00 | 1:3 (0:0) | ||
Nysa Kłodzko | GKS Mirków/Długołęka | 25.08.2018 | 1:2 (:) |
4. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Nysa Kłodzko | Piast Nowa Ruda | 01.09.2018 | 4:2 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Piast Żerniki (Wrocław) | 01.09.2018 | 2:1 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Polonia Trzebnica | 01.09.2018 | 1:2 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Polonia-Stal Świdnica | 01.09.2018 | 0:1 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Sokół Marcinkowice | 01.09.2018, godz 11:00:00 | 2:1 (0:0) | ||
MKP Wołów | Orzeł Prusice | 01.09.2018 | 2:4 (:) | ||
GKS Mirków/Długołęka | Zjednoczeni Żarów | 01.09.2018 | 3:3 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Unia Bardo | 01.09.2018 | 2:0 (:) |
5. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Górnik Wałbrzych | Śląsk II Wrocław | 08.09.2018, godz 17:00:00 | 2:1 (0:0) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Unia Bardo | 08.09.2018 | 2:0 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Bielawianka Bielawa | 08.09.2018 | 4:2 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Sokół Wielka Lipa | 08.09.2018 | 1:1 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 08.09.2018 | 0:3 (:) | ||
Nysa Kłodzko | Zjednoczeni Żarów | 08.09.2018 | 3:0 (:) | ||
Orzeł Prusice | GKS Mirków/Długołęka | 08.09.2018 | 4:2 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | MKP Wołów | 08.09.2018 | 3:1 (:) |
6. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
MKP Wołów | Górnik Wałbrzych | 15.09.2018 | 0:1 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | GKS Mirków/Długołęka | 15.09.2018 | 4:1 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Unia Bardo | 15.09.2018, godz 15:00:00 | 2:3 (:) | ||
Orzeł Prusice | Zjednoczeni Żarów | 15.09.2018 | 4:0 (:) | ||
Nysa Kłodzko | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 15.09.2018 | 5:1 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Piast Nowa Ruda | 15.09.2018 | 2:1 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Piast Żerniki (Wrocław) | 15.09.2018 | 5:0 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Polonia-Stal Świdnica | 15.09.2018, godz 11:00:00 | 4:0 (0:0) |
7. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Sokół Wielka Lipa | 22.09.2018 | 1:1 (:) | ||
Orzeł Prusice | Nysa Kłodzko | 22.09.2018 | 5:2 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Zjednoczeni Żarów | 22.09.2018 | 12:1 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | GKS Mirków/Długołęka | 22.09.2018 | 7:1 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | MKP Wołów | 22.09.2018 | 4:2 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Śląsk II Wrocław | 22.09.2018, godz 16:00:00 | 0:4 (0:3) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Unia Bardo | 22.09.2018 | 5:0 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | Bielawianka Bielawa | 22.09.2018 | 1:4 (:) |
8. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Nysa Kłodzko | Sokół Wielka Lipa | 29.09.2018 | 1:3 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 29.09.2018 | 2:0 (:) | ||
Unia Bardo | Piast Nowa Ruda | 29.09.2018 | 0:3 (:) | ||
MKP Wołów | Polonia Trzebnica | 29.09.2018 | 1:3 (:) | ||
Orzeł Prusice | Sokół Marcinkowice | 29.09.2018 | 1:2 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | GKS Mirków/Długołęka | 29.09.2018 | 5:1 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Piast Żerniki (Wrocław) | 30.09.2018, godz 11:00:00 | 5:0 (1:0) | ||
Górnik Wałbrzych | Zjednoczeni Żarów | 29.09.2018 | 3:0 (:) |
9. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Górnik Wałbrzych | Orzeł Prusice | 06.10.2018 | 0:0 | ||
Polonia-Stal Świdnica | Zjednoczeni Żarów | 06.10.2018 | 3:1 (:) | ||
Polonia Trzebnica | GKS Mirków/Długołęka | 06.10.2018 | 4:2 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | MKP Wołów | 06.10.2018 | 1:3 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | Śląsk II Wrocław | 06.10.2018 | 0:4 (0:2) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Unia Bardo | 06.10.2018 | 2:4 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Bielawianka Bielawa | 06.10.2018 | 5:2 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Nysa Kłodzko | 06.10.2018 | 5:2 (:) |
10. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Orzeł Prusice | Polonia-Stal Świdnica | 13.10.2018 | 0:3 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Górnik Wałbrzych | 13.10.2018 | 2:3 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | GKS Mirków/Długołęka | 13.10.2018 | 3:0 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Unia Bardo | 13.10.2018 | 3:2 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Zjednoczeni Żarów | 13.10.2018 | 3:1 (:) | ||
Nysa Kłodzko | Bielawianka Bielawa | 13.10.2018 | 0:1 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 14.10.2018, godz 11:00:00 | 4:0 (2:0) | ||
MKP Wołów | Piast Nowa Ruda | 13.10.2018 | 1:2 (:) |
11. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Sokół Wielka Lipa | Śląsk II Wrocław | 20.10.2018, godz 15:00:00 | 0:1 (0:0) | ||
Bielawianka Bielawa | Unia Bardo | 20.10.2018 | 2:5 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Nysa Kłodzko | 20.10.2018 | 1:1 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Sokół Marcinkowice | 20.10.2018 | 4:1 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Orzeł Prusice | 20.10.2018 | 2:1 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Zjednoczeni Żarów | 20.10.2018 | 2:0 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | GKS Mirków/Długołęka | 20.10.2018 | 0:1 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | MKP Wołów | 20.10.2018 | 0:1 (:) |
12. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Nysa Kłodzko | Unia Bardo | 27.10.2018 | 1:2 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Bielawianka Bielawa | 27.10.2018 | 4:0 (2:0) | ||
MKP Wołów | Sokół Wielka Lipa | 27.10.2018 | 0:0 | ||
Zjednoczeni Żarów | Piast Nowa Ruda | 27.10.2018 | 3:0 (:) | ||
Orzeł Prusice | Piast Żerniki (Wrocław) | 27.10.2018 | 3:1 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Polonia Trzebnica | 27.10.2018 | 4:0 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Polonia-Stal Świdnica | 27.10.2018 | 2:0 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | GKS Mirków/Długołęka | 27.10.2018 | 7:3 (:) |
13. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Polonia Trzebnica | Górnik Wałbrzych | 03.11.2018 | 0:1 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Sokół Marcinkowice | 03.11.2018 | 0:1 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | Orzeł Prusice | 03.11.2018 | 0:4 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Zjednoczeni Żarów | 03.11.2018 | 5:0 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | GKS Mirków/Długołęka | 03.11.2018 | 7:3 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | MKP Wołów | 03.11.2018 | 4:0 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Unia Bardo | 04.11.2018, godz 11:00:00 | 6:0 (3:0) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Nysa Kłodzko | 03.11.2018 | 2:1 (:) |
14. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Orzeł Prusice | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 10.11.2018 | 4:2 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | GKS Mirków/Długołęka | 10.11.2018 | 2:1 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Piast Nowa Ruda | 10.11.2018 | 1:2 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Piast Żerniki (Wrocław) | 10.11.2018 | 3:2 (:) | ||
Nysa Kłodzko | Śląsk II Wrocław | 10.11.2018, godz 13:00:00 | 2:3 (1:1) | ||
MKP Wołów | Unia Bardo | 10.11.2018 | 3:0 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Sokół Wielka Lipa | 10.11.2018 | 0:8 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Polonia Trzebnica | 10.11.2018 | 2:2 (:) |
15. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Polonia Trzebnica | Nysa Kłodzko | 17.11.2018 | 5:1 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Polonia-Stal Świdnica | 17.11.2018 | 0:0 | ||
Piast Nowa Ruda | Górnik Wałbrzych | 17.11.2018 | 1:5 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Sokół Marcinkowice | 17.11.2018 | 3:1 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Orzeł Prusice | 17.11.2018 | 1:2 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Zjednoczeni Żarów | 17.11.2018 | 1:0 (:) | ||
Unia Bardo | GKS Mirków/Długołęka | 17.11.2018 | 1:2 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | MKP Wołów | 18.11.2018, godz 11:00:00 | 4:1 (3:0) |
16. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Polonia-Stal Świdnica | Piast Nowa Ruda | 24.11.2018 | 2:1 (:) | ||
Nysa Kłodzko | MKP Wołów | 24.11.2018 | 5:2 (:) | ||
Unia Bardo | Zjednoczeni Żarów | 24.11.2018 | 1:2 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Sokół Marcinkowice | 24.11.2018 | 1:1 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Górnik Wałbrzych | 24.11.2018 | 1:1 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Polonia Trzebnica | 24.11.2018 | 1:1 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | GKS Mirków/Długołęka | 09.03.2019, godz 15:00:00 | 5:0 (5:0) | ||
Orzeł Prusice | Bielawianka Bielawa | 24.11.2018 | 1:1 (:) |
17. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Sokół Marcinkowice | Bielawianka Bielawa | 16.03.2019 | 1:1 (:) | ||
Orzeł Prusice | Unia Bardo | 16.03.2019 | 1:0 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Śląsk II Wrocław | 16.03.2019, godz 15:00:00 | 1:4 (0:0) | ||
GKS Mirków/Długołęka | MKP Wołów | 16.03.2019 | 3:2 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Nysa Kłodzko | 16.03.2019 | 2:0 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Piast Nowa Ruda | 16.03.2019 | 0:3 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 16.03.2019 | 4:0 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Sokół Wielka Lipa | 16.03.2019 | 3:0 (:) |
18. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Piast Nowa Ruda | Piast Żerniki (Wrocław) | 23.03.2019 | 1:2 (:) | ||
GKS Mirków/Długołęka | Nysa Kłodzko | 23.03.2019 | 4:1 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | MKP Wołów | 23.03.2019 | 1:0 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Orzeł Prusice | 23.03.2019, godz 11:00:00 | 3:0 (2:0) | ||
Unia Bardo | Sokół Marcinkowice | 23.03.2019 | 1:0 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Górnik Wałbrzych | 23.03.2019 | 1:1 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Polonia-Stal Świdnica | 23.03.2019 | 0:1 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Polonia Trzebnica | 23.03.2019 | 1:0 (:) |
19. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Unia Bardo | Górnik Wałbrzych | 30.03.2019 | 2:2 (:) | ||
Piast Nowa Ruda | Nysa Kłodzko | 30.03.2019 | 4:1 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 30.03.2019 | 2:1 (:) | ||
Polonia Trzebnica | Sokół Wielka Lipa | 30.03.2019 | 1:4 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Bielawianka Bielawa | 30.03.2019 | 1:1 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Śląsk II Wrocław | 30.03.2019, godz 16:00:00 | 0:4 (0:3) | ||
Orzeł Prusice | MKP Wołów | 30.03.2019 | 2:1 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | GKS Mirków/Długołęka | 30.03.2019 | 0:2 (:) |
20. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
MKP Wołów | Sokół Marcinkowice | 06.04.2019 | 1:3 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Górnik Wałbrzych | 07.04.2019, godz 11:00:00 | 3:1 (2:1) | ||
Unia Bardo | Polonia-Stal Świdnica | 06.04.2019 | 0:2 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Polonia Trzebnica | 06.04.2019 | 5:2 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Piast Żerniki (Wrocław) | 06.04.2019 | 4:2 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Piast Nowa Ruda | 06.04.2019 | 2:1 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Nysa Kłodzko | 06.04.2019 | 2:1 (:) | ||
GKS Mirków/Długołęka | Orzeł Prusice | 06.04.2019 | 5:1 (:) |
21. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Piast Nowa Ruda | Sokół Wielka Lipa | 13.04.2019 | 4:1 (:) | ||
Polonia-Stal Świdnica | Śląsk II Wrocław | 13.04.2019, godz 16:00:00 | 2:1 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | MKP Wołów | 13.04.2019 | 6:1 (:) | ||
Unia Bardo | Polonia Trzebnica | 13.04.2019 | 7:0 (:) | ||
GKS Mirków/Długołęka | Sokół Marcinkowice | 13.04.2019 | 0:1 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Orzeł Prusice | 13.04.2019 | 4:2 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Nysa Kłodzko | 13.04.2019 | 3:3 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Bielawianka Bielawa | 13.04.2019 | 0:0 |
22. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Nysa Kłodzko | Orzeł Prusice | 20.04.2019 | 1:3 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Sokół Marcinkowice | 20.04.2019 | 0:0 | ||
GKS Mirków/Długołęka | Górnik Wałbrzych | 20.04.2019 | 1:2 (:) | ||
MKP Wołów | Polonia-Stal Świdnica | 20.04.2019 | 0:4 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Polonia Trzebnica | 20.04.2019 | 4:0 (:) | ||
Unia Bardo | Piast Żerniki (Wrocław) | 20.04.2019 | 2:0 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Piast Nowa Ruda | 20.04.2019 | 0:1 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 20.04.2019 | 3:1 (:) |
23. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
GKS Mirków/Długołęka | Polonia-Stal Świdnica | 27.04.2019 | 1:1 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Górnik Wałbrzych | 27.04.2019 | 0:4 (:) | ||
Sokół Wielka Lipa | Nysa Kłodzko | 27.04.2019 | 3:0 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Bielawianka Bielawa | 27.04.2019 | 1:1 (:) | ||
Piast Żerniki (Wrocław) | Śląsk II Wrocław | 27.04.2019, godz 16:00:00 | 1:2 (1:0) | ||
Polonia Trzebnica | MKP Wołów | 27.04.2019 | 0:2 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Orzeł Prusice | 27.04.2019 | 1:2 (:) | ||
Unia Bardo | Piast Nowa Ruda | 27.04.2019 | 4:2 (:) |
24. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
GKS Mirków/Długołęka | Polonia Trzebnica | 01.05.2019 | 0:0 | ||
MKP Wołów | Piast Żerniki (Wrocław) | 01.05.2019 | 1:2 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Piast Nowa Ruda | 01.05.2019 | 7:0 (4:0) | ||
Unia Bardo | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 01.05.2019 | 4:0 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Sokół Wielka Lipa | 01.05.2019 | 0:1 (:) | ||
Nysa Kłodzko | Sokół Marcinkowice | 01.05.2019 | 4:5 (:) | ||
Orzeł Prusice | Górnik Wałbrzych | 01.05.2019 | 1:3 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Polonia-Stal Świdnica | 01.05.2019 | 0:2 (:) |
25. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Polonia-Stal Świdnica | Orzeł Prusice | 04.05.2019 | 2:0 (:) | ||
Górnik Wałbrzych | Sokół Marcinkowice | 04.05.2019 | 2:0 (:) | ||
Unia Bardo | Sokół Wielka Lipa | 04.05.2019 | 2:0 (:) | ||
GKS Mirków/Długołęka | Piast Żerniki (Wrocław) | 04.05.2019 | 3:2 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Polonia Trzebnica | 04.05.2019 | 3:4 (:) | ||
Bielawianka Bielawa | Nysa Kłodzko | 04.05.2019 | 5:0 (:) | ||
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Śląsk II Wrocław | 04.05.2019, godz 17:00:00 | 0:8 (0:4) | ||
Piast Nowa Ruda | MKP Wołów | 04.05.2019 | 2:1 (:) |
26. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Nysa Kłodzko | Górnik Wałbrzych | 11.05.2019 | 0:6 (:) | ||
Sokół Marcinkowice | Polonia-Stal Świdnica | 11.05.2019 | 3:1 (:) | ||
Orzeł Prusice | Polonia Trzebnica | 11.05.2019 | 1:1 (:) | ||
Zjednoczeni Żarów | Piast Żerniki (Wrocław) | 11.05.2019 | 0:2 (:) | ||
GKS Mirków/Długołęka | Piast Nowa Ruda | 11.05.2019 | 5:0 (:) | ||
MKP Wołów | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 11.05.2019 | 2:1 (:) | ||
Śląsk II Wrocław | Sokół Wielka Lipa | 11.05.2019 | 2:0 (1:0) | ||
Unia Bardo | Bielawianka Bielawa | 11.05.2019 | 1:2 (:) |
27. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Zjednoczeni Żarów | Piast Nowa Ruda | 18.05.2019 | |||
Unia Bardo | Nysa Kłodzko | 18.05.2019 | |||
Bielawianka Bielawa | Śląsk II Wrocław | 18.05.2019, godz 17:00:00 | |||
Sokół Wielka Lipa | MKP Wołów | 18.05.2019 | |||
Piast Żerniki (Wrocław) | Orzeł Prusice | 18.05.2019 | |||
Polonia Trzebnica | Sokół Marcinkowice | 18.05.2019 | |||
Polonia-Stal Świdnica | Górnik Wałbrzych | 18.05.2019 | |||
GKS Mirków/Długołęka | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 18.05.2019 |
28. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Sokół Marcinkowice | Piast Żerniki (Wrocław) | 25.05.2019 | |||
Orzeł Prusice | Piast Nowa Ruda | 25.05.2019 | |||
Zjednoczeni Żarów | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 25.05.2019 | |||
GKS Mirków/Długołęka | Sokół Wielka Lipa | 25.05.2019 | |||
MKP Wołów | Bielawianka Bielawa | 25.05.2019 | |||
Unia Bardo | Śląsk II Wrocław | 25.05.2019 | |||
Nysa Kłodzko | Polonia-Stal Świdnica | 25.05.2019 | |||
Górnik Wałbrzych | Polonia Trzebnica | 25.05.2019 |
29. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Orzeł Ząbkowice Śląskie | Orzeł Prusice | 01.06.2019 | |||
Piast Nowa Ruda | Sokół Marcinkowice | 01.06.2019 | |||
Piast Żerniki (Wrocław) | Górnik Wałbrzych | 01.06.2019 | |||
Polonia Trzebnica | Polonia-Stal Świdnica | 01.06.2019 | |||
GKS Mirków/Długołęka | Bielawianka Bielawa | 01.06.2019 | |||
Zjednoczeni Żarów | Sokół Wielka Lipa | 01.06.2019 | |||
Śląsk II Wrocław | Nysa Kłodzko | 01.06.2019 | |||
Unia Bardo | MKP Wołów | 01.06.2019 |
30. kolejka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
MKP Wołów | Śląsk II Wrocław | 08.06.2019, godz 17:00:00 | |||
Nysa Kłodzko | Polonia Trzebnica | 08.06.2019 | |||
Polonia-Stal Świdnica | Piast Żerniki (Wrocław) | 08.06.2019 | |||
Górnik Wałbrzych | Piast Nowa Ruda | 08.06.2019 | |||
Sokół Marcinkowice | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 08.06.2019 | |||
Orzeł Prusice | Sokół Wielka Lipa | 08.06.2019 | |||
Zjednoczeni Żarów | Bielawianka Bielawa | 08.06.2019 | |||
GKS Mirków/Długołęka | Unia Bardo | 08.06.2019 |