WyGrajmyRazem

2019-12-30 18:31:44ZYSKAJMY RAZEM! RUSZA PROGRAM PARTNERSKI PKO BANKU POLSKIEGO I ŚLĄSKA WROCŁAWMamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu Programu Partnerskiego między Śląskiem Wrocław a PKO Bankiem Polskim, partnerem tytularnym Ekstraklasy będącym jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy.


Ten pionierski projekt otwiera nowe możliwości dzięki którym Nasz Klub zyska dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, w tym piłki młodzieżowej. Przedstawiciele banku szacunją, że w ramach trzyletniego Programu Partnerskiego do ekstraklasowych klubów może trafić strumień nawet 60 milionów złotych.

 

Pieniądze pozyskamy, w zamian za Waszą aktywność i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty. Zyskamy jako Klub tylko wtedy, gdy kliknięcie w reklamę danego produktu bankowego na naszej klubowej stronie oraz w klubowych mediach społecznościowych. Podkreślamy, że wsparcie klubu oraz korzyść dla kibica zostanie naliczona wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów.

 

Dodatkowo zyskacie również Wy! Za każdy założony nowy produkt zgodnie z regulaminem promocji możecie otrzymać voucher do wydania w sklepie kibica lub na zakup biletu/karnetu - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny.

 

Sprawdź jak łatwo założyć rachunek w PKO Banku Polskim z Oficjalną Kartą Ekstraklasy z herbem Śląska Wrocław:

Pożyczka gotówkowa MiniRatka

 

Pożyczka konsolidacyjna

 

PKO Konto dla Młodych

 

PKO Konto za Zero

 

PKO Konto Bez Granic

 

Kredyt hipoteczny

 

Społeczność kibicowska i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowani o zaawansowaniu i rozwoju Programu Partnerskiego. 

 

Od teraz każdy kibic indywidualnie będzie mógł włączyć się jeszcze aktywniej we wspieranie Śląska Wrocław!