WyGrajmyRazem

2019-12-30 18:31:44

Program partnerski Śląska Wrocław i PKO BP - #WyGrajmyRazem

Specjalna oferta dla kibiców, którzy swoją aktywnością mogą zdobyć dodatkowe fundusze dla klubu - tak w największym skrócie wygląda program partnerski między Śląskiem Wrocław a PKO Bankiem Polskim, partnerem tytularnym Ekstraklasy będącym jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy.

Ten pionierski projekt otwiera nowe możliwości dzięki którym Nasz Klub może zyskać dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, w tym piłki młodzieżowej. Przedstawiciele banku szacunją, że w ramach trzyletniego Programu Partnerskiego do ekstraklasowych klubów może trafić strumień nawet 60 milionów złotych.
 
Pieniądze pozyskamy, w zamian za Waszą aktywność i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty. Zyskamy jako Klub tylko wtedy, gdy kliknięcie w reklamę danego produktu bankowego na naszej klubowej stronie oraz w klubowych mediach społecznościowych. Podkreślamy, że wsparcie klubu oraz korzyść dla kibica zostanie naliczona wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów.
 
Dodatkowo zyskacie również Wy, kibice! Za każdy założony nowy produkt zgodnie z regulaminem promocji możecie otrzymać voucher do wydania w sklepie kibica lub na zakup biletu/karnetu - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny.

 
Sprawdź jak łatwo założyć rachunek w PKO Banku Polskim z Oficjalną Kartą Ekstraklasy z herbem Śląska Wrocław:
 

Pożyczka gotówkowa

 

Kredyt konsolidacyjny

 

PKO Konto dla Młodych

 

PKO Konto za Zero

 

PKO Konto Bez Granic

 

Kredyt hipoteczny

 
 
Społeczność kibicowska i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowani o zaawansowaniu i rozwoju Programu Partnerskiego. 
 
Od teraz każdy kibic indywidualnie będzie mógł włączyć się jeszcze aktywniej we wspieranie Śląska Wrocław!