Wydarzenia

Kup bilety na Puchar Polski

2018-12-03 10:00:00
W walce o ćwierćfinał Pucharu Polski Śląsk zmierzy się z Miedzią Legnica. Spotkanie we wtorek, 4 grudnia, o godz 17 na Stadionie Wrocław. Kibicuj WKS-owi w drodze na PGE Narodowy! Bo #ToJestTwójKlub


WAŻNA INFORMACJA!

Przypominamy, że posiadacze karnetów na mecze Śląska Wrocław są uprawnieni do wejścia na trybuny podczas spotkania z Miedzią w ramach 1/8 finału Pucharu Polski bez dokupowania dodatkowych biletów.

UWAGA! Kasy przy ulicy Oporowskiej w dniu meczu otwarte do godz. 13! Zachęcamy by kupować bilety wcześniej, drogą internetową (TUTAJ) lub poprzez sieć Eventim (www.eventim.pl, aplikacja EventimPL lub punkty stacjonarne - m.in. salony Empik i sklepy Media Markt)

Bilety

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2018/2019:Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:


Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

Bilety na Śląsk w Eventim

 
Bilety na mecze Śląska Wrocław dostepne są również w sieci Eventim. To oznacza mozliwość kupna wejściówek za pośrednictwem aplikacji EventimPL, strony internetowej eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Kibice WKS-u będą mieć więc możliwość nabywania wejściówek na mecze swego ukochanego klubu m.in. w salonach Empik czy sklepach Media Markt. I nie tylko!
 
Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem piłkarskim w Polsce, na mecze którego bilety można kupować za pośrednictwem Eventim, czyli jednej z największych w Europie sieci dystrybuującej bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe. W Eventim na każde spotkanie Śląska dostępnych jest kilka tysięcy wybranych miejsc na Stadionie Wrocław.
 
Więcej informacji po kliknięciu w poniższą grafikę:

 


TRYBUNA A

 
Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
BILETY ULGOWE

 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia 

BILETY VIP

 
W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.


GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety dostępne są również na naszej Wyspie Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich.
 

Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Mecz z Miedzią Legnica w 1/8 finału Pucharu Polski w sobotę, 4 grudnia, o godz. 17.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również