Wydarzenia

Kup bilety na Śląsk vs. Górnik

2019-04-20 14:00:00
Zaczynamy rundę finałową! W pierwszym spotkaniu u siebie Śląsk koniecznie chce zrewanżować się Górnikowi za porażkę na koniec sezonu zasadniczego. Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub! Na kibiców czeka również specjalna promocja!

Bilety

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2018/2019:Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.


- 30% w Sklepie Kibica!

Podczas meczu z Górnikiem Zabrze kibice Śląska mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Cały asortyment sklepów kibica będzie w tym dniu przeceniony o 30%. Koszulki meczowe, odzież lifestylowa, gadżety, w tym nowości, jak zapachy samochodowe, smycze, czy absolutny hit - kubki, z których część dochodu przeznaczona jest dla fundacji Przylądka Nadziei. 

Zapraszamy do punktów sprzedaży - przy wejście na Stadion Wrocław od ulicy Królewieckiej, przy wejściu od ul. Lotniczej oraz na Sektorze Rodzinnym (Trybuna D). Zdecydowanie warto!

Bilety na Śląsk w Eventim

 
Od meczu z Lechią, bilety na mecze Śląska Wrocław dostępne są w sieci Eventim. To oznacza możliwość kupna wejściówek za pośrednictwem aplikacji EVENTIM PL, strony internetowej eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Kibice WKS-u będą mieć więc możliwość nabywania wejściówek na mecze swego ukochanego klubu m.in. w salonach Empik, sklepach Media Markt lub Saturn. I nie tylko!
 
Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem piłkarskim w Polsce, na mecze którego bilety z każdej kategorii można kupować za pośrednictwem Eventim, czyli jednej z największych w Europie sieci dystrybuującej bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe. W Eventim na każde spotkanie Śląska dostępnych jest kilka tysięcy wybranych miejsc na Stadionie Wrocław.
 
Więcej informacji po kliknięciu w poniższą grafikę:

 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:


Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
BILETY ULGOWE

 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia 

BILETY VIP

 
W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.


GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety dostępne są również na naszej Wyspie Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich.

Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Mecz z Górnikiem Zabrze w czwartek, 25 kwietnia, o godz. 20:30.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również