Wydarzenia

Prestige Football Academy klubem partnerskim Akademii

2021-06-04 19:30:00
Prestige Football Academy zasila szeregi klubów partnerskich Akademii Śląska Wrocław! Współpraca zapewni młodym zawodnikom wrocławskiej akademii jeszcze lepsze możliwości rozwoju.
Prestige Football Academy ma swoją siedzibę we Wrocławiu i funkcjonuje od kwietnia 2019 roku i trenuje w niej ponad stu zawodników. W akademii znajdują się głównie chłopcy z roczników 2012-2015, choć są też drużyny ze starszych roczników.

- Przede wszystkim chcemy, by dzieci, które wykazują spory potencjał i talent, miały w swojej perspektywie dogodne warunki dalszego rozwoju. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze Śląskiem, bo wiemy, że to najlepsza akademia w regionie i na pewno umożliwi naszym dzieciom obranie dobrej drogi rozwoju - mówi Tomasz Kostka, prezes Prestige Football Academy.

- Prestige Football działa od niedawna, ale ich praca wygląda bardzo dobrze, szczególnie w młodszych rocznikach. Mam tutaj na myśli rocznik 2013, ponieważ Ci zawodnicy wyróżniają się na regiolanych turniejach i myślimy, że wkrótce będą mogli zasilić nasza akademię. Szukamy osób, które mają w sercu Śląsk, bo wtedy współpraca jest jeszcze lepsza. Taką osobą niewątpliwie jest prezes akademii - Tomasz Kostka - mówi Kamil Biliński, koordynator projektu klubów partnerskich. 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również