Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią

2015-07-29 12:30:00
Już 9 sierpnia Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Zapraszamy do zakupu biletów na ten mecz przyjaźni.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk w ramach 4. kolejki ekstraklasy. W sezonie 2015/16 czekają nas zmiany w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u. Wprowadzamy je dla ułatwienia dostępu do wejściówek naszym kibicom i dla ich wygody. Oto one:

 

Przedsprzedaż dla wszystkich:

 

Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzamy możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 

  • Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
  • Możesz kupić tylko 1 bilet na 1 osobę
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

 

Wymóg:

 

  • w ostatnich 2 latach musiałeś być na meczu, aby znaleźć się w zweryfikowanej bazie osobowej
  • w koncie internetowym musisz dodać wyraźne zdjęcie twarzy, podać adres e-mail i nr PESEL, które będą zweryfikowane z pobranymi podczas klasycznej sprzedaży w kasach danymi osobowymi kibica.

 

Nowy bilet uczniowski:

 

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

 

Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!

 

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Lechią na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C dla posiadaczy kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

 

W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł!

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

 

Sektor Rodzinny

 

Mecz przyjaźni z gdańszczanami będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 15 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska WrocławW bieżącym sezonie biletów nie można kupować już w sklepach Intersport, które znajdowały się we wrocławskich galeriach handlowych: Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park i Borek.

 

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 9 sierpnia, do godz. 11:30.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie 4. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechią Gdańsk odbędzie się w niedzielę, 9 sierpnia, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również