Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa

2015-05-03 09:00:00
1
Już 17 maja Śląsk Wrocław zmierzy się z warszawską Legią w pierwszym meczu rundy finałowej na Stadionie Wrocław. Zapraszamy do kupowania biletów na to spotkanie.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa w ramach rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!

 

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł). 

 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł). 

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

 

Sektor Rodzinny

 

Spotkanie z warszawską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje dla posiadaczy Kart Kibica jedynie 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Bilet normalny dla osób bez Karty Kibica i kupujących w dniu meczu kosztuje 31 zł (ulgowy 25 zł) - dzieci do 13. roku życia dalej wchodzą za symboliczną złotówkę. Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

 

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 17 maja, do godz. 14:00.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie 32. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa odbędzie się w niedzielę, 17 maja, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również