Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa

2015-07-16 08:00:00
2
Już 19 lipca Śląsk Wrocław rozegra swój pierwszy mecz sezonu w rodzimej ekstraklasie. Rozpoczynamy sprzedaż biletów na pojedynek WKS-u z warszawską Legią.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa w ramach 1. kolejki ekstraklasy. W sezonie 2015/16 czekają nas dwie zmiany w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe Śląska Wrocław. Wprowadzamy je dla ułatwienia dostępu do wejściówek naszym kibicom i dla ich wygody. Oto one:

 

Przedsprzedaż dla wszystkich:

 

Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzamy możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

 

Nowy bilet uczniowski:

 

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

 

Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!

 

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią na trybuny B i D wynoszą 26 zł (normalny), 21 zł (ulgowy) i 18 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C dla posiadaczy kosztują 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

 

W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł!

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

 

Sektor Rodzinny

 

Spotkanie z warszawską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 18 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. W bieżącym sezonie biletów nie można kupować już w sklepach Intersport, które znajdowały się we wrocławskich galeriach handlowych: Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park i Borek.

 

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 19 lipca, do godz. 14:00.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie 1. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa odbędzie się w niedzielę, 19 lipca, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również