Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice

2015-09-15 10:00:00
3
W piątek 25 września zawodnicy Śląska podejmują na Stadionie Wrocław lidera Ekstraklasy Piasta Gliwice. Zapraszamy do zakupu biletów na ten pojedynek.

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Piastem Gliwice w ramach 10. kolejki Ekstraklasy. Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16 . Wprowadzamy je dla ułatwienia dostępu do wejściówek naszym kibicom i dla ich wygody. Oto one:

 

Przedsprzedaż dla wszystkich:

 

Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzamy możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 

  • Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
  • Możesz kupić tylko 1 bilet na 1 osobę
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

 

Wymóg:

 

  • w ostatnich 2 latach musiałeś być na meczu, aby znaleźć się w zweryfikowanej bazie osobowej
  • w koncie internetowym musisz dodać wyraźne zdjęcie twarzy, podać adres e-mail i nr PESEL, które będą zweryfikowane z pobranymi podczas klasycznej sprzedaży w kasach danymi osobowymi kibica.

 

Nowy bilet uczniowski:

 

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

 

Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!

 

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Piastem na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C dla posiadaczy kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

 

W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł!

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

 

Sektor Rodzinny

 

Mecz z Piastem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 15 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska WrocławW bieżącym sezonie biletów nie można kupować już w sklepach Intersport, które znajdowały się we wrocławskich galeriach handlowych: Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park i Borek.

 

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 25 września, do godz. 16:30.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie 10. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Piastem Gliwice odbędzie się w piątek, 25 września, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na meczu? Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również