Nasz Wrocław 365

2019-11-26 11:16:33

UWAGA! W ZWIĄZKU Z OGRANICZENIAMI I PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCYMI ZE WZGLĘDU NA EPIDEMIĘ COVID 19 PROMOCJA BILETOWA "NASZ WROCŁAW" NIE OBOWIĄZUJE. TAKI STAN RZECZY UTRZYMA SIĘ DO MOMENTU GDY POWRÓCI MOZLIWOŚĆ SPRZEDAŻY BILETÓW NA MECZE W KASACH KLUBU.Klub WKS Śląsk znalazł się w gronie pięciu partnerów programu Nasz Wrocław, w ramach którego osoby płacące podatki w stolicy Dolnego Śląska mogą taniej korzystać z wybranych atrakcji. Dzięki Nasz Wrocław 365 raz do roku jest to możliwe nawet za darmo!

„Płacąc podatki we Wrocławiu, zyskujesz i Ty, i miasto, w którym mieszkasz”. Tym prostym, ale jakże prawdziwym hasłem zachęcamy wrocławian do skorzystania z nowej akcji promocyjnej w ramach miejskiego programu „Nasz Wrocław”. Sprawdź, jak skorzystać z darmowych wejść do wrocławskich instytucji, w tym na mecze Śląska.

Nasz Wrocław

Program „Nasz Wrocław” to kontynuacja UrbanCard Premium, działającego od 2014 r. W lipcu br. uruchomiono nową odsłonę projektu, w której skupiono się na wykorzystaniu aplikacji mobilnej i ograniczono konieczność używania kart plastikowych. Program oferuje korzyści dla osób rozliczających się z podatku dochodowego we Wrocławiu. Oferta obejmuje zniżki u ponad 50 partnerów, w dziedzinie m.in. kultury, sztuki, sportu, rozrywki czy edukacji, w wysokości od 10% do 50%. 

Wszystkie zniżki, z których można skorzystać na meczach Śląska Wrocław, można znaleźć TUTAJ oraz po kliknięciu w poniższą grafikę. Dzięki promocji tańsze będą bilety na sektor rodzinny. Może z nich skorzystać skorzystać jedna osoba dorosła (płacąca podatki na terenie Wrocławia), która może również zakupić bilet ulgowy ze zniżką dla pięciu osób niepełnoletnich. Aby skorzystać ze zniżek należy zarejestrować się w programie Nasz Wrocław w aplikacji llub na stronie internetowej wroclaw.pl/nasz-wroclaw, poinformować sprzedawcę w punkcie o chęci kupna biletu ze zniżką oraz okazać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL. Promocja obowiązuje w dwóch punktach sprzedaży - w kasach przy ul. Oporowskiej oraz na Stadionie Wrocław (kasy przy ul. Królewieckiej).

Sprawdź zniżki, kliknij w obrazek:


 
Nasz Wrocław 365

Nasz Wrocław 365 to darmowe wejścia (raz w roku) do popularnych wrocławskich atrakcji. W ramach pierwszej edycji akcji swoją ofertę w formie kuponów udostępniło 5 partnerów: 
Aquapark – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej, 
Zoo Wrocław – bilet normalny dla osoby dorosłej, 
Hydropolis – bilet normalny dla osoby dorosłej, 
WKS Śląsk Wrocław – bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor rodzinny), 
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice – jednorazowa jazda konna. 
 
To pierwsza edycja akcji, w ramach której kupony będą ważne do 17 listopada 2020 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony. Lista partnerów akcji specjalnej „Nasz Wrocław 365” w kolejnych latach może się zmieniać.