Śląsk Wrocław w Twojej szkole

2014-10-07 14:17:02


"Śląsk Wrocław w Twojej szkole" to akcja mająca na celu popularyzację sportu wśród uczniów przedszkoli i szkół podstawowych. W jej ramach wybrane placówki oświatowe odwiedzają piłkarze największego klubu na Dolnym Śląsku, którzy spotykają się z wychowankami szkół w regionie, odpowiadają na ich pytania i zawsze przywożą ze sobą atrakcyjne pamiątki!

 

 

Każda szkoła może zgłosić się do naszej akcji. By to zrobić, należy wysłać maila na adres szkoly@slaskwroclaw.pl, w treści maila podać nazwę szkoły, adres, oraz planowaną datę spotkania. Odezwiemy i wspólnie ustalimy datę wizyty. Zależy nam, aby szkoła w miarę swoich możliwości pokazała, jak bardzo chciałaby gościć piłkarzy w swoich progach. Sposób, w jaki szkoła bądź uczniowie nas do tego zachęcą, jest dowolny, ale stanie się głównym czynnikiem, który będziemy brać pod uwagę przy wyborze szkoły, w której pojawią się piłkarze. Liczymy na Waszą kreatywność!

Uwaga - informacja skierowana jest do dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli przedszoli i szkół podstawowych. Jeżeli jesteś uczniem, namów swojego wychowawcę lub nauczyciela i spotkaj się ze swoimi piłkarskimi idolami na żywo!