Wydarzenia

Bądź Bliżej Śląska! Karnety na wiosnę 2015 już w sprzedaży!

2015-02-09 10:50:00
11
Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2014/15. Jak zwykle osoby, które zdecydują się na zakup abonamentów na mecze Śląska Wrocław, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki cenowe i dodatkowe bonusy.

Karnety na nowy sezon T-Mobile Ekstraklasy kupować można w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej 62, kasach Stadionu Wrocław i w internecie (po kliknięciu TUTAJ). Dla pierwszych 200 osób, które zdecydują się na zakup abonamentu na rundę wiosenną 2014/15 w kasach na Oporowskiej czeka wyjątkowa niespodzianka. Każda z nich dostanie kalendarz Śląska Wrocław powstały we współpracy z koszykarską Ślęzą.

 

23 stycznia ruszamy ze sprzedażą karnetów w punktach sprzedaży. Ich pełną listę można znaleźć na naszej stronie internetowej, po kliknięciu: TUTAJ.

 

Wcześniejszy zakup abonamentu umożliwiającego wstęp na spotkania WKS-u to oczywiście ogromy zysk. Posiadacze karnetów na rundę wiosenną tym razem zyskują możliwość obejrzenia spotkania ćwierćfinału Pucharu Polski z Legią Warszawa - oczywiście w cenie wiosennego abonamentu.

 

Karnet na rundę wiosenną 2014/15 będzie nabijany na Kartę Kibica, co oznacza, że tak jak w poprzednich latach tylko ich posiadacze będą mogli kupić karnety! Podczas kupowania karnetu należy okazać Kartę Kibica. Osoby, które nie posiadają Kart Kibica, mogą je osobiście wyrobić na stadionie przy ul. Oporowskiej. Koszt wyrobienia Karty Kibica to 15 zł (płatności można dokonywać wyłącznie gotówką). Więcej na temat Kart Kibica znaleźć można TUTAJ

 

Przypominamy, że ulgowe karnety i bilety przysługują uczniom, studentom do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej), kobietom i seniorom, którzy ukończyli 65 lat.

 

Ceny karnetów na rundę wiosenną sezonu 2014/15:

 

 

Karnet na rundę wiosenną 2014/15 obejmuje 6 meczów. Dwa spotkania I kategorii (w Pucharze Polski i w T-Mobile Ekstraklasie z Legią Warszawa) oraz mecze ligowe z Jagiellonią Białystok, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Lechią Gdańsk i Wisłą Kraków.

 

Więcej onformacji o karnetach można znaleźć na naszej stronie po kliknięciu: TUTAJ.

 

Ustalone zostały także ceny biletów na mecz ćwierćfinału Pucharu Polski z Legią Warszawa. Mecz ten traktowany jest jako spotkanie I kategorii (cennik biletów: TUTAJ). Więcej szczegółów o biletach na to starcie już w poniedziałek, 26 stycznia.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również