Wydarzenia

Informacje o biletach na mecz z Lechem

2020-06-16 09:00:00
Od piątku rusza przedsprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Lechem Poznań. Przez 72 godziny wejściówki (w cenie 0 zł) będą mogli kupować tylko karnetowicze. W poniedziałek ruszy otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców po tradycyjnych cenach.
Śląsk Wrocław cztery z siedmiu spotkań rundy finałowej rozegra na własnym stadionie. Pierwszy ten mecz w czwartek, 25 czerwca, o godz. 19 z Cracovią. Na to spotkanie otwarta już została sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców WKS-u. Można je kupić TUTAJ.

Drugim domowym meczem tej rundy będzie dla Trójkolorowych starcie z Lechem Poznań. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 28 czerwca, o godz. 17:30 na Stadionie Wrocław.

W piątek, 19 czerwca, o godz. 10 rusza przedsprzedaż dla karnetowiczów (konieczne jest wykupienie darmowego biletu!), a w poniedziałek, 22 czerwca, również o godz. 10 - otwarta sprzedaż biletów po normalnych cenach.

 Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. 

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca. 

Informujemy, że w związku z ograniczoną pulą biletów oraz sprzedażą tylko on-line, nie będą obowiązywać promocje biletowe jak "Nasz Wrocław", "Weterani", promocje dla szkół, grup zorganizowanych i fanclubów.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line, a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

KARNETOWICZEPierwszeństwo przy zakupie biletów mają karnetowicze Śląska Wrocław. Od godz. 10 w piątek, 19 czerwca, przez 72 godziny (do godz. 10 w poniedziałek, 22 czerwca) jedynie posiadacze karnetów będą mogli dokonać zakupu bezpłatnego biletu. Do kupna biletów będą uprawnieni również później, jednak wówczas, gdy otwarta zostanie sprzedaż dla wszystkich kibiców, najlepsze miejsca mogą już zostać zajęte, dlatego zachęcamy do skorzystania z czasu, w którym posiadacze karnetów mają wyłączność. WAŻNE: miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie nie obowiązują! Karnetowicz musi wybrać spośród dostępnych miejsc. Konieczne jest kupno biletu na tę samą trybunę, na którą posiada się karnet. Bez kupna biletu nie będzie możliwe wejście na mecz! Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

OTWARTA SPRZEDAŻOd poniedziałku, 22 czerwca, rusza otwarta sprzedaż biletów na spotkanie z Lechem. Wejściówki można kupować po tradycyjnych cenach (cennik poniżej) jedynie za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.plKARTA KIBICANowy bilet będzie kodował się na karcie kibica (również w przypadku karnetowiczów), jednak konieczne jest posiadanie go w wersji elektronicznej lub drukowanej, ponieważ to na nowym bilecie znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl


VOUCHERYNa stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Można je wymieniać do końca PRZYSZŁEGO sezonu, a więc rozgrywek 2020/21. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

Instrukcja wymiany vouchera:
 
1. Kod (wysłany mailowo) wpisujemy w ostatnim kroku kupna biletu;
2. Kod wpisujemy dużymi literami w polu KOD RABATOWY;
3. Po wpisaniu kody wybieramy ZAPISZ ZMIANY - cena biletu powinna zostać obniżona do wartości określonej na voucherze;
4. Wybieramy zapłać i pobieramy gotowy bilet z zakładki TWOJE BILETY.


W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
Mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również