Wydarzenia

Kup bilety na mecz z Wisłą!

2017-10-05 08:15:00
Twierdza Wrocław niezdobyta od ośmiu meczów! Tym razem gramy w niej z Wisłą Kraków. Bądźcie ze Śląskiem i wspólnie wywalczmy kolejne zwycięstwo!
Kasy przy ulicy Królewieckiej w tym tygodniu (25.09-01-10) są nieczynne, otwarte będą od 02.10.2017

Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.


Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Nowością jest otwarta Trybuna A z darmowym parkingiem w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2016/2017:

 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:

 
 
Bilety można kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Ponownie specjalnie dla Was otwieramy Trybunę A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie okazania biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
Bilety ulgowe:

 
 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
 
 

GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biltów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
Bilety dostępne również na naszych Wyspych Kibica Śląska Wrocław: Arkady, CH Borek, E.Leclerc.
 
Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Spotkanie z Wisłą Kraków w sobotę, 14 października, o godz. 20:30.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również