Wydarzenia

Kup bilety na Śląsk - Lechia

2020-01-22 17:00:00
Przed nami wielkie otwarcie rundy wiosennej! Rok 2020 na Stadionie Wrocław zainauguruje mecz przyjaźni, czyli Śląsk - Lechia. Spotkanie w piątek, 7 lutego, o godz. 20:30. Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub!
Zachęcamy do kupna biletów wcześniej - 
punktach sprzedaży
 i on-line. Pozwoli to uniknąć kolejek, wybrać najlepsze miejsce, zaoszczędzić czas i pieniądze!

KARNETY


Wszystkim kibicom regularnie chodzącym na mecze gorąco polecamy kupno karnetów na rundę wiosenną, czyli najlepszej i najtańszej formy dopingowania Śląska na Stadionie Wrocław. Nasze karnety na rundę wiosenną (5 spotkań na Stadionie Wrocław) obejmują również mecze rundy finałowej PKO Ekstraklasy (3 lub 4 spotkania przed własną publicznością, w zależności od układu tabeli). Wspólnie walczmy o grupę mistrzowską! Więcej informacji i cennik po kliknięciu w poniższą grafikę:BILETY


Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2019/2020:Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:


Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
BILETY ULGOWE

 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia 

BILETY VIP

 
W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.


GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Mecz z Lechią Gdańsk w piątek, 7 lutego, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również