Wydarzenia

Kup karnet na nowy sezon!

2017-07-20 14:40:00
W bieżącym sezonie, w którym wrocławski klub świętuje swoje 70-lecie, przedstawiamy wyjątkową - teraz jeszcze korzystniejszą - ofertę karnetową. Bądź zawsze ze Śląskiem i wspieraj swoją ukochaną drużynę podczas każdego meczu na Stadionie Wrocław!
Sprzedaż karnetów potrwa do 25 sierpnia. Jeszcze w tym roku do Wrocławia przyjadą takie zespoły jak Legia Warszawa, Lech Poznań czy Wisła Kraków.

Cennik biletów na mecze Śląska na sezon 2017/2018
 
Nawet 45% zniżka lojalnościowa, ponownie otwarta trybuna A z darmowym parkingiem, możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym oraz specjalne promocje dla karnetowiczów to jedne z wielu korzyści dla naszych najwierniejszych fanów! Oto szczegóły: 
 
Karnety sezonowe obejmują wszystkie mecze WKS-u na Stadionie Wrocław w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dodatkowo karnetowicze całkowicie za darmo obejrzą rundę finałową.

Dlaczego warto posiadać karnet Śląska Wrocław?

 
- status Specjalnego Kibica Klubu
- bardzo duże zniżki cenowe (nawet do 45%)
- sektor C Premium w cenie zwykłego biletu
- możliwość przepisania swojego miejsca w razie nieobecności na meczu (3 razy w sezonie - tylko na inną osobę w tej samej grupie cenowej)
- wygoda posiadania wszystkich biletów na Karcie Kibica
- pierwszeństwo przy zakupie biletów
- udział w wielu oryginalnych przedsięwzięciach organizowanych przez Klub
- możliwość wygrania cennych nagród w licznych konkursach

Ponownie specjalnie dla Was otwieramy Trybunę A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 

Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.


CENY

Karnet sezonowy na mecze Śląska Wrocław to najlepsza, a zarazem najtańsza forma kibicowania Trójkolorowym. Teraz oferta karnetowa jest jeszcze korzystniejsza! Oto nowe ceny:
 

Dla kibiców, którzy zdecydują się na przedłużenie karnetu na rundę jesienną, czeka 30% zniżki
w ramach naszej specjalnej oferty lojalnościowej. UWAGA!
  • Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet bezpłatny (o tym więcej poniżej, w punkcie 10.)
  • Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski
  • Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej


Gdzie kupować karnety:

1. Karnety dostępne w kasach przy ul. Oporowskiej, przy ul. Królewieckiej oraz na Wyspach Kibica (Arkady, CH Borek, E.Leclerc). Karnetów nie można nabyć w salonach prasowych KOLPORTERA.
 
2. Lista wszystkich punktów sprzedaży TUTAJ.
 
3. Karnety dostępne także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Instrukcja kupna karnetu drogą internetową:

- zaloguj się na stronie bilety.slaskwroclaw.pl do swojego konta,
- wejdź w zakładkę TWOJE BILETY i usuń rezerwację miejsca,
- przejdź do zakupu karnetu i wybierz miejsce, które chcesz wykupić,
- zapłać i wydrukuj potwierdzenie miejsca - karnet masz już nabity na swojej Karcie Kibica.
 

Ważne informacje!

1. Start sprzedaży w czwartek (29.06.2017). 

2. Do karnetu wymagana jest Karta Kibica, którą można bezpłatnie wyrobić przy ul. Oporowskiej 62 (bezpłatnie tylko z karnetem) lub w Kasach na ul. Królewieckiej w godz. od 10 do 18 od poniedziałku do piątku, w sobotę od godz. 10 do 15.
 
3. Karnet Sezonowy obejmuje rundę zasadniczą, a także rundę finałową sezonu 2017/2018 oraz pierwsze rundy Pucharu Polski.
 
4. Osoby posiadające karnety sezonowe i wiosenne z rozgrywek 2016/2017 mają zapewnioną rezerwację miejsca do 25.07.2017 r.
 
5. Osoby mające karnety sezonowe z rozgrywek 2016/2017 dostaną dodatkowy rabat cenowy za przedłużenie karnetu nawet w wysokości 45%
 
6. Dla wszystkich karnetowiczów przygotowujemy niespodziankę, o której poinformujemy niebawem. 
 
7. Karnet można przepisać do 3 razy w trakcie trwania sezonu na osobę w tej samej grupie cenowej.
 
8. Karnet nabijany jest na Kartę Kibica i nią otwierane są kołowrotki. Do każdego karnetu drukowane jest potwierdzenie miejsca, które należy zachować do okazania ochronie na bramo furtach.
 
9. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl i w serwisie przelewy24.pl.
 
10. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić! Wymagana jest także Karta Kibica.

11. Ponownie otwieramy Trybuna A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce parkingowe na Parkingu Wielopoziomowym. 

Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

12. Sprzedaż biletów na pierwszy mecz nowego sezonu na Stadionie Wrocław (Lechia Gdańsk) ruszy 12 lipca.
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również