Wydarzenia

Mikołajkowa zabawa z kibicami Śląska

2018-12-13 09:00:00
Z okazji Mikołajek przedstawiciele Stowarzyszenia „Wielki Śląsk” wspólnie z kibicami WKS-u z fanklubów Oleśnica i Bierutów sprawili podopiecznym Świetlicy Środowiskowej „Bratnia Dłoń” miłą niespodziankę. Tym razem dzieciaki z oleśnickiej placówki zabrane zostały do Loopys Words - największego w Polsce rodzinnego centrum rozrywki.
W okresie świątecznym kibice Śląska angażują się w wiele akcji charytatywnych. Niektóre z nich mają już swoją historię i odbywają się cyklicznie, co roku wpisując się w kalendarz kibicowskich działań. Niewątpliwie jedną z nich są Mikołajki organizowane wspólnie przez fankluby z Oleśnicy, Bierutowa i Stowarzyszenie „Wielki Śląsk”. Efekty tej współpracy widoczne są na twarzach wielu dzieciaków właśnie w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia.

W tym roku podopieczni „Bratniej Dłoni” odwiedzili Loopys Words. Po świetnej zabawie przyszedł czas na wręczanie prezentów. Jednak zanim trafiły one w ręce dzieci, konieczny był sprawdzian znajomości kilku przyśpiewek dotyczących najbardziej utytułowanego klubu na Dolnym Śląsku. Dzieci wywiązały się z zadania wzorowo i każde z nich otrzymało paczkę kibica.


Ponadto opiekunom Świetlicy Środowiskowej w Oleśnicy wręczony został voucher dla całej grupy na zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem. Wszystkie te działania mają przygotować dzieci z „Bratniej Dłoni” do przyjazdu na mecz Śląska w Ekstraklasie. Kibice WKS-u zadeklarowali, że zorganizują taki wyjazd na jedno z wiosennych spotkań zielono-biało-czerwonych.


, Fot. Stowarzyszenie "Wielki Śląsk"

Zobacz również