Wydarzenia

Tak się bawi Sektor Rodzinny z Loopy's World

2015-05-18 14:30:00
Jak zwykle przy okazji domowego meczu Śląska Wrocław nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych kibiców WKS-u. Tradycyjnie już młodzi fani zielono-biało-czerwonych bawili się na Sektorze Rodzinnym razem z Loopy's World.

Wrocławski Loopy's World był partnerem Sektora Rodzinnego w czasie ostatniego spotkania Śląska, gdy Trójkolorowi mierzyli się z warszawską Legią. Na przybyłych młodych fanów WKS-u czekało mnóstwo interesujących atrakcji, z których można było korzystać jeszcze przed samym rozpoczęciem meczu!

 

 

Najmłodsi z najwierniejszych kibiców Śląska Wrocław spotykali pluszowych przedstawicieli Loopy's World już na esplanadzie stadionu. Jeszcze przed wejściem na trybuny przybyli fani mogli więc zrobić sobie pamiątkowe fotografie z kolorowymi i wesołymi zwierzętami, które towarzyszyły im później przez cały okres trwania spotkania. Spusty migawek fotograficznych aparatów poszły w ruch również na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem, gdy na Sektor Rodzinny przybyli Krzysztof Ostrowski, Mariusz Pawelec i Paweł Zieliński. Zawodnicy Śląska Wrocław chętnie rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć.

 

  

 

W niedzielę atrakcji na Sektorze Rodzinnym nie brakowało. Rodzice, którzy zabrali tego dnia swoje pociechy na Stadion Wrocław mogli wraz z nimi skorzystać z wielu aktywności sportowych. Do ich dyspozycji Loopy's World oddało m.in. bezpieczną strzelnicę, podest szermierski, czy stoisko do siatkonogi. Dzieci chętnie odwiedzały również stoiska do malowania twarzy i punkty ze słodkościami, których nie brakowało również w trakcie, gdy na murawie o ligowe punkty walczyli piłkarze Śląska Wrocław.

 

 

Dziękujemy za wspólną zabawę na Sektorze Rodzinnym! Na tę specjalną trybunę gorąco zapraszamy w czasie kolejnych meczów zielono-biało-czerwonych!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również