Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Zabrze

2015-05-18 09:00:00
1
Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze w ramach 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 23 maja o godz. 15:30. Trwa sprzedaż biletów na ten mecz.
Wystartowaliśmy już ze sprzedażą biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze. Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!
 
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 
 
Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem to doskonała okazja do tego, by po raz kolejny skorzystać z naszej promocji dla "pierwszaków". Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o promocji znaleźć można w artykule Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

Sektor Rodzinny
 
Spotkanie z zabrzańską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
 
Bilety można dostać w trzynastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż on-line trwa do godz. 23 maja do godz. 11:30.
 
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem odbędzie się w sobotę, 23 maja, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.
 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

 

Zobacz również