Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z IFK Goeteborg

2015-07-10 11:00:00
6
Startujemy ze sprzedażą biletów na pierwszy mecz II rundy eliminacji do Ligi Europy. 16 lipca Śląsk Wrocław zmierzy się w nim ze szwedzkim IFK Goeteborg. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30.

Dziękujemy za Wasze wsparcie w meczu z NK Celje i przybycie na Stadion Wrocław w liczbie ponad 12 tysięcy! Liczymy, że będziecie chcieli wspierać Ślask również w kolejnym meczu eliminacji do Ligi Europy i ponownie Wasz doping przybliży naszych piłkarzy do fazy grupowej tych rozgrywek! Dziś rozpoczynamy sprzedaż biletów na pierwszy mecz z IFK Goeteborg.

 

Kilka ważnych informacji przed spotkaniem z IFK Goeteborg

 

CENY:

 
Na pierwszy mecz II rundy eliminacji LE przygotowaliśmy specjalny cennik, który można obejrzeć poniżej:
 
 
 
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z aktualnym liderem szwedzkiej ekstraklasy na trybuny B/D wynoszą 25 zł! Wejściówki na trybunę C/C Premium kosztują z kolei 35 zł. Bez zmian pozostają ceny biletów dziecięcych na wszystkie trybuny (poza Sektorem Rodzinnym) - dzieci w wieku 7-12 lat wchodzą na mecz za 10 zł.
 
Trybuna A na mecz z IFK Goeteborg jest wyłączona ze sprzedaży.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 

KARNETY:

 
Mecz z IFK Goeteborg nie jest wliczony w cenę karnetu. Karnetowicze mogą jednak skorzystać z rezerwacji swoich miejsc, która potrwa dwa dni. Rezerwacje przestaną obowiązywać w niedzielę, 12 lipca.
 
 

GDZIE KUPIĆ:

 
Bilety można dostać w dwunastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Przypominamy, że zakończyliśmy współpracę z firmą INTERSPORT i już nie można kupować biletów w centrach handowych: Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki i Borek.

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż on-line trwa do 16 lipca do godz. 16:30. Od tego spotkania sprzedaż online otwarta jest dla wszystkich kibiców, którzy byli z nami na Stadionie w ostatnich sezonach, również bez Karty Kibica!
 
Podczas zakupu biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Ze względu na krótki termin do meczu oraz spotkanie z Legią Warszawa 19 lipca 2015 o godzinie 18.00 zmieniają się godziny otwarcia klubowych kas (ul. Oporowska i Królewiecka):
 
W dniach 10-12 lipca kasy otwarte w godz: 10.00-18.00
W dniach 13-15 lipca kasy otwarte w godz. 12.00-20.00
16 lipca kasy otwarte jak w dzień meczowy
W dniach 17-18 lipca kasy otwarte w godz. 10.00-18.00
19 lipca kasy otwarte jak w dzień meczowy
 
 

SEKTOR RODZINNY:


Sektor Rodzinny

 
Spotkanie w II rundzie eliminacji do Ligi Europy będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 25 zł (normalny i ulgowy), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski - 25 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny
 

DATY I GODZINY:

 

Spotkanie Śląska Wrocław z IFK Goeteborg odbędzie się w czwartek, 16 lipca, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.
 
UWAGA! Początkowo w materiałach promocyjnych zapraszających na mecz informowaliśmy o rozpoczęciu mecz z IFK Goeteborg o godz. 20:00. Spotkanie rozpocznie się jednak pół godziny później. Za zamieszanie serdecznie przepraszamy.
 
Przypominamy również, że równocześnie prowadzona jest sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Informacje o cenach wejściówek można znaleźć po kliknięciu w: Śląsk - Legia (sprzedaż biletów).
 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

 
Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również