Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Piastem

2014-10-17 11:05:00
1
Już 18 października Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Zapraszamy do zakupu biletów na ten mecz!
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Piastem Gliwice na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 
 
Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice to doskonała okazja do tego, by po raz kolejny skorzystać z naszej promocji dla "pierwszaków". Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o promocji znaleźć można w artykule Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

Sektor Rodzinny
 
Spotkanie z Piastem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia nowego Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.Dobrym sposobem na zdobycie biletów na mecze Śląska Wrocław jest również zakup naszego 4-PAKA. Kupując pakiet biletów na mecze WKS-u kibice zyskują m.in. możliwość dowolnego dysponowania nimi - mogą je rozdać znajomym lub wykorzystać dla siebie na 4 różne mecze. Więcej informacji o akcji w artykule 1, 2, 3, 4-PAK!
 
Bilety można dostać w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
 
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Spotkanie Śląska Wrocław z Piastem Gliwice odbędzie się w sobotę, 18 października, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.
 

"Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu"

 
W trakcie meczu Śląska Wrocław z Piastem Gliwice przeprowadzona zostanie 9. edycja akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu". W ramach tej inicjatywy zapraszamy na spotkanie WKS-u uczniów, którzy mają szansę obejrzeć je za darmo. Więcej informacji o akcji można znaleźć w artykule: 9. odsłona akcji "Dzieci na stadionie".
 

Mecz z Lechem Poznań

 
Równolegle do sprzedaży biletów na mecz z Piastem Gliwice uruchomiona jest również możliwość zakupu wejściówek na spotkanie z Lechem Poznań (2.11.2014). Więcej szczegółów o sposobach zakupu biletów na spotkanie z Kolejarzem można znaleźć: TUTAJ.
Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również