Wydarzenia

Zakończenie sezonu w Strefie VIP (FOTO)

2020-07-22 15:00:00
Zakończenie sezonu to zawsze czas podsumowań i podziękowań. W Strefie VIP Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław klub docenił sponsorów, partnerów i wszystkich tych, którzy w minionych rozgrywkach zdecydowali się na kibicowanie swojej drużynie w lożach i na miejscach biznesowych.
Wrocławianie zakończyli sezon 2019/20 na najlepszym od lat, 5. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. Tuż po ostatnim spotkaniu, z Lechią Gdańsk, klub zorganizował specjalna galę, na której podziękował właścicielom lóż i miejsc biznesowych za współpracę w minionych rozgrywkach ekstraklasy.

Na samym początku specjalne podziękowania i koszulkę z nazwiskiem otrzymał żegnający się z klubem Tadeusz Pawłowski. Były już dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, a wcześniej również jej trener oraz wybitny zawodnik został przywitany gromkim aplauzem, a następnie sam powiedział kilka słów do zgromadzonych gości. WKS zawsze będzie dla Ciebie drugim domem, legendo!- To był wyjątkowy sezon - bardzo długi i trudny, również ze względu na epidemię koronawirusa. Tym bardziej doceniamy i dziękujemy wszystkim Wam za pozostanie przy Śląsku i wsparcie naszego klubu. Tego dobrego wyniku sportowego, jaki osiągnęliśmy, na pewno nie byłoby bez Waszego udziału - mówił Piotr Waśniewski, prezes klubu, w przemówieniu rozpoczynającym spotkanie. Wraz z całym zarządem wręczał również później pamiątki dla sponsorów, partnerów i właścicieli lóż biznesowych Diamond. Wszyscy otrzymali specjalnie na tę okazję przygotowane dedykowane gabloty z figurką piłkarskiego buta i podpisem.Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy wszystkim wyróżnionym. A byli to: Urząd Miasta Wrocławia, Noblebet, YOON Group, Marcin Gasztyk Euro-System, Grupa POS-BET, Wrocławski Port Lotniczy, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Frima Nawrot, Vita Sport, Chemeko-System, Trakcja System, ATM Grupa, PFI Future, Acana Polska, Wrocławski Park Wodny, Industrial Division, MPWiK, TBS, MPK Wrocław, ZOO Wrocław, DPD, Koleje Dolnośląskie, Stadion Wrocław.

Oprócz licznych podziękowań za dotychczasową współpracę nie zabrakło oczywiście spoglądania w przyszłość, na nadchodzący kolejny sezon ekstraklasy. - Cieszymy się, że tak wielu partnerów wspierało Śląsk w tych trudniejszych latach - ze słabszymi wynikami sportowymi - i pozostało z nami nadal. Wspólnie mogliśmy się cieszyć z rozwoju naszej drużyny i klubu, ale mamy nadzieję na kolejne kroki do przodu. Życzylibyśmy sobie, byśmy mogli je stawiać razem, budując markę i siłę klubu Śląska Wrocław - zakończył prezes Waśniewski.


Na naszej stronie internetowej można również zobaczyć galerię zdjęć z zakończenia sezonu i uroczystości w strefie VIP. Zdjęcia dostępne TUTAJ.
 
Sezon 2020/21 rusza już w drugiej połowie sierpnia. Nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć: do zobaczenia wkrótce!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Grzegorz Rajter

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław