Wydarzenia

Kup bilety na mecz z Bruk-Betem!

2017-08-14 11:00:00
Zapraszamy na kolejny mecz Śląska na Stadionie Wrocław. We wtorek, 15 sierpnia o godzinie 15:30 Śląsk przed własną publicznością zmierzy się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. W związku z meczem w dniu Święta Wojska Polskiego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wojskowych.
Przypominamy - Karnet sezonowy na mecze Śląska Wrocław to najlepsza, a zarazem najtańsza forma kibicowania Trójkolorowym. Wszystkie szczegóły tutaj: Kup karnet na Śląsk!
 
Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiania tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym.

Szczególnie mocno na spotkanie zapraszamy kombatantów, emerytów i rencistów wojskowych. Mecz rozegramy w dniu Święta Wojska Polskiego, więc będzie to wspaniała okazja do pokazania pamięci o dzielnych bohaterach naszego kraju. Darmowe bilety dla wspomnianych do odebrania do 14 sierpnia za okazanie ważnej legitymacji emeryta - rencisty wojskowego. W dniu meczu obowiązuje inny cennik.Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Nowością jest otwarta Trybuna A z darmowym parkingiem w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2016/2017:

 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:

 
 
Bilety można kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Ponownie specjalnie dla Was otwieramy Trybunę A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie okazania biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
Bilety ulgowe:

 
 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
 
 

GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biltów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
Bilety dostępne również na naszych Wyspych Kibica Śląska Wrocław: Arkady, CH Borek, E.Leclerc.
 
Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również